3600 Serisi Ultra Dayanıklı Tarayıcılar

Depo veya üretim tesisi tabanı gibi sağlam ortamlarda barkodların alınması söz konusu olduğunda, her saniye sayım - hız ve doğruluk, doğrudan işgücü verimliliği, üretkenlik, ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri ile ilgilidir. 3600 Ultra Dayanıklı Tarayıcı Serimiz, sağlam tasarım, tarama performansı ve yönetilebilirlik için yeni kriterler belirleyen endüstrinin ilk ultra sağlam kablolu ve kablosuz endüstriyel el tarayıcılarıdır. Sonuç, durdurulamayan bir performans — daha önce hiç görülmemiş bir tarayıcı çalışma süresi ve düşük bir toplam sahip olma maliyeti ile daha hızlı ve daha hızlı veri yakalamadır.

DS3600 Ultra Dayanıklı Tarayıcı Serisinin Yenilikçi Özellikleri

Ultra Dayanıklı Tasarım
3600 Ultra Dayanıklı Serisi ne kadar dayanıklı? Endüstriyel güce gelince, kimse daha iyisini yapmaz. Aslında, 3600 Serisi günümüzün en yıkılabilir tasarımını sunarken, karşılaştırılabilir cihazlar için en yüksek damla, yuvarlanma ve sızdırmazlık özelliklerine sahiptir. Bu ailedeki tüm tarayıcılar, bu sınıftaki diğer tarayıcılardan yüzde 23 daha dayanıklı olan 8 ft 2,4 m'lik bir damla özelliği sunmaktadır. Bu tarayıcılar, 5.000 tondan sonra bile güvenilir şekilde çalışmaya devam ediyor. Ayrıca, sadece 3600 ailesi IP67 sızdırmazlık ve iki sızdırmazlık derecesi (IP67 artı IP65) sunmakta ve bu sayede toz geçirmez ve su geçirmezdir.


Üstün performans
Tarama geldiğinde, 3600 Serisi basitçe parlar. Tarama performansındaki rekabeti ortadan kaldırmak için tasarlanan kullanıcılar, barkodların her defasında daha hızlı, daha uzak ve neredeyse her koşulda yakalanabilmesini sağlayan gelişmiş tarama teknolojisine sahip oluyorlar - shrink wrap veya hasarlı, kirli veya zayıf baskılı. Seçebileceğiniz altı model ile, bir depo veya üretim tesisinde belirli tarama ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir 3600 modeli vardır.


Rakipsiz Yönetilebilirlik
Tarayıcılar basit bir şekilde dağıtılmalı ve yönetilmesi daha kolay olmalıdır. Bu yüzden her 3600 serisi model, endüstride en iyi yönetim araçlarımızla, Zebra'nın övgüleriyle geliyor. 123Scan2 ve Scanner Management Service (SMS), ilk yapılandırmayı, güncelleştirmeyi ve sorun gidermeyi otomatikleştirerek yönetim süresini ve maliyetini en aza indirmek için el ele çalışır.


Bluetooth Kablosuz Özgürlüğün Yeni Bir Sınıfı
3600 Serisi, kablosuz deneyimi, eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunan benzersiz bir teknolojiyle yeniden tanımlamaktadır. Bluetooth 4.0 Düşük Enerji, yıldırım hızında kablosuz iletişim ve maksimum enerji verimliliği sağlar. Zebra Wi-Fi Dostu Modumuz ile kullanıcılar, kablosuz cihazların ve Bluetooth cihazlarının Wi-Fi ağları için sıklıkla neden olduğu sorunlara veda edebilirler. 'Go-anywhere' sağlam beşiği, IP65 sızdırmazlık sağlamak için bu sınıftaki tek beşiktir ve bir milyon ekleme işlemine dayanabilecek endüstriyel şarj kontakları vardır. Sınıfındaki ilk pil şarj göstergesi, tıpkı bir akıllı telefon gibi, kullanıcılara bir bakışta pil gücü sağlıyor. Ayrıca, Zebra PowerPrecision + batarya, batarya gücü ve yönetimi konusunda en üst seviyeyi sunar. Müşterileriniz, rakip cihazlardan yüzde 56 daha fazla tarama yapmanın yanı sıra, pil tüketimiyle ilgili verileri her zamankinden daha kolay şekilde yöneten pil tüketimiyle ilgili verilere ilişkin daha fazla görünürlük kazanır. Bu, tüketilen şarj döngüleri, mevcut pil durumu ve benzersiz bir Sağlık Durumu ölçer Pillerin sağlıklı olup olmadığını ve tam şarjlı mı, yoksa emeklilik için hazır mı olduğunu bir bakışta görmenizi sağlar.