MC9200 Mobil Bilgisayar

MC9200 Mobil Bilgisayar - Zorlu Ortamlarda Mobilite için Sektör Lideri Altın Standardı

MC9200 mobil bilgisayar, dünyadaki en popüler mobil işletim sistemi olan Android için destek sunan, sektör lideri sağlam MC9000 Serisinin en yeni ürünüdür. En sağlam barkod tarama teknolojisine sahip çıtayı yükselten MC9200, kullanıcıların en son barkod tarama teknolojisi, çağdaş bir kullanıcı arayüzü ve her şeyden kolay bir şekilde yeni bir iş uygulamaları sınıfını yönetme gücü ile güvenebileceği kanıtlanmış bir teknoloji sunuyor. Bugünün tüketici uygulamaları olarak kullanmak ve ilgi çekmek. MC9000 Serisinin bir parçası olarak, MC9200 en zorlu ortamlarda tüm gün iş kullanımı için tasarlanmıştır - her gün, milyonlarca kullanıcı depolarda ve üretim tesislerinde envanteri daha iyi yönetmek için MC9000 Serisi mobil bilgisayarlarına güvenir. Her türlü hava koşulunda havaalanı asfaltlarında ve en yüksek çalışma koşullarında askeri üslerde silah ve araçları bulundurun. MC9200 - zorlu ortamlar için dünyanın lider mobil bilgisayarında bir sonraki evrim.


MC9200 Temel Özellikler ve Yararları
OS seçiminiz
Müşterilerinizin teknoloji stratejisini ve ortamını destekleyen işletim sistemini seçin; Android, Windows Embedded Compact veya Windows Embedded Compact Handheld.

Herhangi bir uygulamayı destekleme gücü
Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 2GB Flash bellek ve 32 GB'a kadar ek microSD bellek, aynı anda birden fazla karmaşık ERP uygulamasını çalıştırmak için güç sağlar.

Yüksek hızlı WiFi
En son Wi-Fi protokolleri için destek, çalışanlara mümkün olan en iyi kablosuz ses ve veri deneyimini sağlar.

En zorlu ortamlara hazır olarak kanıtlanmış sağlam yapı
Her gün, MC9000 Serisi cihazlar, beton, sıfır soğuk, aşırı ısı, toz ve sıvı sıçramasına maruz kaldıkları günlük düşüşlere rağmen güvenilir performans sunar.

Hükümet sınıfı güvenlik
Devlet dereceli FIPS 140-2 Seviye 1 sertifikası, cihaz veya uygulama performansını etkilemeden WiFi ve Bluetooth kablosuz iletişimini korur.

Gelişmiş tarama motorları
Ne tür barkodlar yakalamanız gerektiğine bakılmaksızın, kodlar kirli, hasarlı veya zayıf yazdırılmış olsa bile hızlı ateş yakalama (1D, 2D, sürücü ehliyeti, DPM kodları ve daha fazlası dahil) sağlayan bir tarama motoru seçeneği vardır. . SE4850, rekabetten neredeyse üç kat daha yakın ve yüzde 35 daha fazla tarayabilir. Orta mesafeli 1D / 2D taramaya standart ihtiyacınız varsa, SE4750 SR ve MR görüntüleyicimiz idealdir. Hem SE4850 hem de SE4750, Zebra'nın özel PRZM Akıllı Görüntüleme teknolojisini, akla gelebilecek hemen hemen her tür veri üzerinde benzersiz bir hızlı performans sunar. 1D taramaya ihtiyacınız varsa, SE965 motorumuz, sınıfında en geniş çalışma aralığını sunan Adaptive Scanning teknolojisiyle sınıfındaki en iyi performansı sunar.

Üstün kişiselleştirme için değiştirilebilir tuş takımları
Her türlü uygulama için veri girişini olabildiğince kolay hale getiren tuş takımını seçin. Cihazı bir servis deposuna göndermeye gerek yok, tuş takımını dakikalar içinde sahada hemen değiştirebilirsiniz.

MC9200 Datasheet