ZD420 Masaüstü Yazıcıları

Yeni Bir Özellikler ve İşlev Seviyesi
ZD420, bu yazıcı sınıfında yeni bir düzeye dağıtım ve yönetim kolaylığı, kullanım kolaylığı ve uygulama esnekliği alan özellikler ve işlevler sunar. Zebra'nın termal transfer masaüstü hattındaki yeni nesil, ZD420 popüler GK420t'nin yerini aldı. Müşteriler, Zebra'nın kolay anlaşılır bir arayüzle birleştirilmiş kapaklı tasarımı kullanmasını sağlar.

Doğrudan termal ve termal transfer modellerinin yanı sıra, sağlık sektörüne özgü modellerde de kullanılabilen yazıcılar, çok çeşitli ortamlar için idealdir. Sahadan yüklenebilen bağlantı ve medya işleme seçenekleri, kullanıcıların bugün ihtiyaç duydukları şeyleri satın almalarına olanak tanır, ancak yarının ihtiyaçlarını karşılamak için kolayca yeni özellikler ekleyebilir. Ayrıca ZD420, Link-OS'yi çalıştırıyor ve Zebra'nın daha iyi performans, basitleştirilmiş uzaktan yönetilebilirlik ve daha kolay entegrasyon yoluyla üstün baskı deneyimi sunan Zebra'nın güçlü Baskı DNA uygulama, yardımcı program ve geliştirici araçları tarafından destekleniyor.

Kullanım kolaylığı, esneklik ve yönetim kolaylığı olduğunda ZD420.

Performans masaüstü yazıcıları için başlıca pazarlar şunlardır:

İmalat
taşımacılık
Perakende
Sağlık hizmeti
Anahtar uygulamalar şunları içerir:

Ajans Etiketleri / İsim levhaları
Work-In-Süreci
Envanter Etiketleri
Nakliye etiketleri
Etiket Alma
Öğe Etiketleri
Paketleme fişleri
Kan ve IV Çanta Etiketleri
Hasta Kayıt Etiketleri
Hasta Kimliği Bilekliği


ZD420 Masaüstü Yazıcının Yenilikçi Özellikleri
Yeni bir bakışta beş LED durum simgesi, yazıcı durumunu tahmin etmekten kaçınıyor
Beş LED durum simgesine sahip standart üç düğmeli kullanıcı arayüzü, masaüstü yazıcılarda yaygın olan tipik tek düğme / tek ışık arabiriminin yerini alır. Kullanıcılar, yazıcıyı güncel tutmaktan, yazıcı sorunlarını çözmekten medyayı yenilemeye kadar ihtiyaç duyduklarını anında görebilirler.

Hemen hemen tüm mevcut yazıcılarla geriye dönük uyumluluk
ZD420 ile, müşterilerin halihazırda bir Zebra veya rakip yazıcı kullanıp kullanmadıklarından bağımsız olarak, bugün kullandıkları etiket biçimlerini ve uygulamalarını kullanabilecekler. ZD420, hem EPL hem de ZPL yazıcı dillerini destekler. Zebra'nın Print DNA ürün takımı ve yardımcı programlarının bir parçası olan yazıcı içi sanal aygıtlarda ZD420, normal olarak diğer yazıcı markalarıyla ilişkilendirilmiş dilleri kullanabilir.

Sharp 300 dpi baskı
300 dpi baskı ile, müşteriler daha fazla uygulamayı destekleyebilir. Yüksek görüntü kalitesi, küçük 2D etiketlerin veya logo veya simge gibi grafik gerektiren etiketlerin yazdırılmasını sağlar. Kullanıcılar bugün 300 dpi baskıya ihtiyaç duymuyorsa, uygulama ihtiyaçları geliştikçe bir aksesuar seti kullanarak sahada kolayca değişebilir.

Kolay yazıcı yönetimi - hepsi tek bir yerden
ZD420, ağa bağlı yazıcıları tek bir yerden uzak bir yerden yönetmenizi ve gidermeyi daha kolay hale getiren, bir tür kurumsal yazıcı işletim sistemi olan Zebra Link-OS'yi destekler. İsteğe bağlı Printer Profile Manager Enterprise ile kullanıcılar bir yazıcıyı, belirli bir grup yazıcıyı veya dünyanın herhangi bir yerindeki tüm yazıcıları yönetebilir. Kullanıcılar, ZD420 ve diğer Zebra mobil, masaüstü ve endüstriyel yazıcılar da dahil olmak üzere ağdaki her bir Link-OS yazıcısını anında keşfedebilir - yazıcıları bulmak, yapılandırmak veya sorunlarını gidermek için tesiste yürümeye gerek yoktur. Ayrıca, sezgisel bir tarayıcı tabanlı arayüz, kullanıcıların bir süreliğine yazıcının durumunu gösterir, bu sayede kullanıcıların arıza sürelerini en aza indirmek için yazıcı sorunlarını hızla tetiklemelerini sağlar.

Ağa bağlı olmayan yazıcıları kolayca yapılandırın
USB host portu, klavyeler ve tarayıcılar dahil olmak üzere harici cihazlara bağlanmayı kolaylaştırır ve ayrıca yazıcı firmware'ini otomatik olarak yükseltmek ve yeni yazıcı konfigürasyonları kurmak için kullanılabilir.

Gelecekte daha iyi korunma için sitede yeni özellikler ekleyin
Müşterilerin gelecekte yeni iletişim veya medya işleme seçeneklerine ihtiyaçları varsa, sorun yok: Bugün satın alınan yazıcı yarının ihtiyaçlarını destekleyebilir. Modüler, yükseltilebilir alan tasarımı, kullanıcıların seri olarak ya da Ethernet bağlantısı, 300 dpi desteği, ayrıca bir soyucu ya da kesiciyi sağlamasına olanak tanır - ZD420'yi bir servis deposuna göndermeye gerek yoktur.

Sağlık açısından uyumlu bir güç kaynağı ile temizlenmesi ve sterilize edilmesi kolaydır
Dezenfektan hazır plastikler ve sızdırmaz düğme arayüzü, ZD420-HC'yi temizlemeyi ve dezenfekte etmeyi kolaylaştırarak, hastanelerdeki ve kliniklerdeki mikropların yayılmasını önlemeye yardımcı olur. UV dayanımlı muhafaza ile ZD420-HC, UV temizleme protokollerinin artan kullanımını destekler. Ve güç kaynağı sağlık tesislerinde kullanım için IEC 60601-1 uyumludur.

ZD420 Datasheet (İngilizce)
ZD420HC Datasheet (İngilizce)