ZD620 Masaüstü Yazıcıları

Yeni Özelliklerle Miras Devam Ediyor
Sektör lideri GX serisi yazıcıların mirasını geliştiren ZD620 masaüstü yazıcı, tüm bağlantı özellikleri, en hızlı kablosuz bağlantıları ve isteğe bağlı 10 düğmeli renkli LCD arayüzü gibi son teknoloji özellikleriyle donatılmıştır. yazıcı kurulumu ve durumunun tüm tahminleri.

Hem direkt termal ve termal transfer modellerinde hem de sağlık sektörüne özgü modellerde mevcut olan ZD620, çok çeşitli uygulama gereksinimlerini karşılar. Sahadan yüklenebilen bağlantı ve medya işleme seçenekleri, kullanıcıların bugün ihtiyaç duydukları şeyleri satın almalarına olanak tanır, ancak yarının ihtiyaçlarını karşılamak için kolayca yeni özellikler ekleyebilir. Ayrıca, kullanıcılar benzersiz yönetim kolaylığı için tüm ZD620 yazıcılarını buluttan izleyebilir ve yönetebilir.

Performans masaüstü yazıcıları için başlıca pazarlar şunlardır:

İmalat
Taşımacılık ve Lojistik
Sağlık hizmeti
Anahtar uygulamalar şunları içerir:

Work-In-Süreci
Envanter Etiketleri
Nakliye etiketleri
Etiket Alma
Öğe Etiketleri
Paketleme fişleri
reçeteler
Laboratuvar ve Numune Etiketleri
Hasta Kimliği Bilekliği


ZD620 Masaüstü Yazıcının Yenilikçi Özellikleri
Kolay yazıcı yönetimi - hepsi tek bir yerden
ZD620, ağa bağlı yazıcıları tek bir yerden uzak bir yerden yönetmenizi ve gidermeyi daha kolay hale getiren, bir tür kurumsal yazıcı işletim sistemi olan Zebra Link-OS'yi destekler. İsteğe bağlı Printer Profile Manager Enterprise ile kullanıcılar bir yazıcıyı, belirli bir grup yazıcıyı veya dünyanın herhangi bir yerindeki tüm yazıcıları yönetebilir. Kullanıcılar, ZD620 ve diğer Zebra mobil, masaüstü ve endüstriyel yazıcılar da dahil olmak üzere ağdaki her bir Link-OS yazıcısını anında keşfedebilir; bu, yazıcıları bulmak, yapılandırmak veya sorunlarını gidermek için tesis içinde yürümeye gerek yoktur. Ayrıca, sezgisel tarayıcı tabanlı bir arayüz, kullanıcıların bir süreliğine yazıcı durumunu gösterir. Bu sayede, kullanıcıların arıza sürelerini en aza indirgemek için yazıcı sorunlarını hızla tetiklemelerini sağlar.

Yeni bir bakışta beş LED durum simgesi, yazıcı durumunu tahmin etmekten kaçınıyor
Beş LED durum simgesine sahip standart üç düğmeli kullanıcı arayüzü, masaüstü yazıcılarda yaygın olan tipik tek düğme / tek ışık arabiriminin yerini alır. Kullanıcılar, yazıcıyı güncel tutmaktan, yazıcı sorunlarını çözmekten medyayı yenilemeye kadar ihtiyaç duyduklarını anında görebilirler.

Konfigürasyon isteğe bağlı renkli LCD ve 10 düğmeli kullanıcı arayüzü ile uyumludur
ZD620'yi isteğe bağlı 10 düğmeli kullanıcı arayüzü ve renkli LCD ile kurmak ve yapılandırmak kolaydır. Yazıcı duraklatıldığında veya hata durumunda ekran renk değiştirir, böylece kullanıcılar verimliliği etkilemeden önce bir sorunu anında belirleyebilir ve çözebilir.

Hemen hemen tüm mevcut yazıcılarla geriye dönük uyumluluk
ZD620 ile, müşterilerin halihazırda bir Zebra veya rakip yazıcı kullanıp kullanmadıklarından bağımsız olarak, bugün kullandıkları etiket biçimlerini ve uygulamalarını kullanabilecekler. ZD620, hem EPL hem de ZPL yazıcı dillerini destekler. Zebra'nın Print DNA ürün takımı ve yardımcı programlarının bir parçası olan yazıcıdaki sanal aygıtlarla ZD620, normal olarak diğer yazıcı markalarıyla ilişkilendirilmiş dilleri kullanabilir.

Sınıfında en iyi baskı hızları
ZD620, maksimum yazıcı çıktısı ve üretkenlik için sınıfının en iyi baskı hızlarını (203 dpi ve 300 dpi @ 8ips) sunar.

Kapsamlı bağlantı seçenekleri
Kapsamlı bağlantı seçenekleriyle müşteriler ZD620'yi mevcut kablolu ve kablosuz ağlara veya doğrudan herhangi bir PC'ye bağlayabilirler. Her ZD620, Ethernet, seri, USB 2.0 ve USB ana bilgisayarların yanı sıra herhangi bir iOS cihazından yazdırmayı sağlayan Bluetooth Low Energy (BLE) ile birlikte gelir. Kablosuz modeller, hızlı 802.11ac Wi-Fi ve Bluetooth 4.1 içerir. Birlikte verilen Print Touch etiketini (NFC) kullanarak, kullanıcılar ZW620'de uyumlu bir mobil cihaza çift olarak basıp yazdırabilir ve aynı zamanda Zebra'nın nasıl yapılır videolarına ilişkin kapsamlı bilgi tabanına anında erişebilir.

Sağlık açısından uyumlu bir güç kaynağı ile temizlenmesi ve sterilize edilmesi kolaydır
Dezenfektan hazır plastikler ve sızdırmaz düğme arayüzü, ZD620-HC'yi temizlemeyi ve dezenfekte etmeyi kolaylaştırarak, hastanelerdeki ve kliniklerdeki mikropların yayılmasını önlemeye yardımcı olur. UV dayanımlı muhafaza ile ZD620-HC, UV temizleme protokollerinin artan kullanımını destekler. Ve güç kaynağı sağlık tesislerinde kullanım için IEC 60601-1 uyumludur.

ZD620 Datasheet
ZD620HC Datasheet