ZQ500 Serisi Mobil Yazıcılar

ZQ500 Serisi - Hafif ve Kompakt Mobil Yazıcılar
Aşırı ortamlar ve patlama ve darbelere bu hafif, kompakt fiş ve etiket yazıcıları için uygun değildir. Zebra'nın ZQ510 ™ ve ZQ520 ™ yazıcıları, mevcut en dayanıklı yazıcılardır. Endüstrideki en geniş çalışma sıcaklık aralığında çalışırlar ve tekrar tekrar 6,6 fit'e kadar betona kadar dayanabilirler. Su spreyi IP54 sınıfı ile eşleşmiyor. Zebra'nın Link-OS® ortamına sahip olan bu premium yazıcıların entegrasyonu, yönetimi ve bakımı kolaydır. Büyük düğmeler ve kullanıcı dostu bir arayüzle, eldiven giyerken bile kullanımı kolaydır.

Değerli masaüstü yazıcılar için birincil pazarlar:

taşımacılık
Perakende
İmalat
Anahtar uygulamalar şunları içerir:

Alma, Uzaklaştırma, Ters Lojistik
Stok Yönetimi, Döngü Sayısı
Çapraz yerleştirme
Toplama, Evreleme, Paketleme, Nakliye
Doğrudan Mağaza Teslimatı
Filo yönetimi
Teslimat ve Alım Kanıtı
Biletleme
Yolcu Hizmetleri
Saha Satış Otomasyonu
Alan hizmeti
Stok Yönetimi, Döngü Sayısı
Hızlı ve Verimli Ödeme
Müşteri deneyimi
E-Alıntılar
Park İhlalleri

Zebra'nın ZQ500 Serisi Mobil Yazıcılarının Yenilikçi Özellikleri
Sağlam tasarım
ZQ500 yazıcılar hafiftir, ancak işin bir parçası olan darbelere, düşmelere ve çarpışmalara karşı tasarlanmışlardır. Yazıcılar, şok, titreşim ve sıcaklık maruziyeti için üçüncü taraf onaylı MIL-STD 810g askeri standartlarını karşılayan patentli bir askeri tasarıma sahiptir. Yazıcılar, tekrar tekrar 6,5 'den çok sayıda yüzeye betona kadar dayanabilir.

Çevre dayanıklılık
Zebra sadece donanımınızı değil, aynı zamanda çalışma sürenizi de korur. ZQ500 yazıcılar, mobil ortamlarda yaygın olan toz ve sıvılara karşı direnç için IP54 derecesini karşılar - alandaki kirden servis aracındaki kırıntılara. Ve soğuk sıcaklık telafisi ile ZQ500 Serisi, baskı hızını ve baskı kalitesini düşük sıcaklıklarda otomatik olarak optimize eder ve dengeler.

Kullanımı kolay
ZQ500 yazıcılar, yanlışlıkla değiştirilen yazıcı ayarlarının miktarını azaltan basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile sezgisel ve basit kullanım için tasarlanmıştır ve büyük düğmeler eldivenli el ve parmaklar için doğruluğu artırır.

Uzaktan Yönetim
ZQ500 Serisi, kullanıcıların herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda tarayıcı üzerinden yönetebilmelerini sağlayan Profile Manager dahil olmak üzere çeşitli cihaz yönetimi seçenekleri sunar. Tüm ZQ500 yazıcıları, yazıcının hata olaylarını kaydetmesini ve kaydetmesini sağlayan bir BT tanılama aracı olan Syslog ile donatılmıştır.

Mobil çalışma alanı aksesuarları
ZQ500 aksesuarları, küçük bir ayak izi, güvenilir araç şarj seçenekleri, kullanıcının yalnızca araç gücüne ve araç tutturucularına bağlanan adaptörlere güvenmesini sağlayan pil elimine edici araçlarla çalışmaları optimize eder.

ZQ500 Datasheet