ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcı

ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcılar: Yeni Nesil Xi Serisi, Artık Daha İstihbarat ve Endüstriyel Brawn
Kritik işlemlerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için tasarlanan Zebra'nın yüksek performanslı endüstriyel baskı sistemleri, hem fiziksel hem de teknolojik açıdan zamana dayanır. ZT610 serisi tamamen yeniden tasarlandı ve Xi4 yazıcıların yerini aldı. ZT610 ve ZT620 yazıcıların bu yeni ikilisi, yeni nesil operasyonel görünürlük, kontrol ve değişen ihtiyaçları karşılamak için uyarlanabilirlik özellikleri.

ZT610 ve ZT620, 7/24 güvenilirlik sağlar. ZT610 ayrıca küçük etiketler için sınıfındaki en iyi yüksek çözünürlüklü baskıyı sağlar. Gelişmiş, kullanıcı dostu bir tasarım ve Link-OS ™ ortamı, kurulum ve yönetimden sorun gidermeye kadar her şeyi basitleştirir. Kullanıcılar, uzaktan erişim ve yönetim ile daha fazla operasyonel görünürlük, artı bugünün, yarın ve gelecek yıllarda iş gereksinimlerini karşılamak için geleceğe hazır uyumluluk kazanırlar.

ZT600 serisi hedef pazarlar üretim, depolama, nakliye ve lojistiktir.

Anahtar Uygulamalar:

İşlem İçinde İzleme
Ürün Kimliği / Seri Numaraları
Alma / Çıkarma Etiketleme
Sipariş Toplama / Paketleme
Çapraz yerleştirme
Uygunluk Etiketleme
Mağaza İşlemleri

ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcının Yenilikçi Özellikleri

En zorlu ortamlarda 7/24 güvenilirlik
ZT600 serisi yazıcılar, en zorlu endüstriyel koşullara dayanacak ve yazıcının arızalanması nedeniyle işletim kesintilerini neredeyse ortadan kaldıracak şekilde üretilmiştir. Ayrıca, en geniş uygulama yelpazesinde üstün baskı kalitesi ve hız ile gün içinde ve gün içinde yüksek hacimli üretim ihtiyaçlarını karşılarlar.

En kaliteli mikro etiketler için mikro tutarlı baskı
Son derece hassas kayıt ve baskı hattı ayarlarına sahip olan ZT610, devre kartı, yonga ve minyatür bileşenleri gibi uygulamalar için 3 mm'ye kadar olan etiketler için 600 dpi baskı sunar - hepsi de yanlış baskı nedeniyle pahalı medyayı boşa harcamadan.

Kullanıcı dostu kurulum, kullanım, bakım ve sorun giderme
Sezgisel Link-OS® uygulamaları ve kullanıcı dostu tasarım özellikleri, dağıtımdan günlük kullanıma ve rutin bakımlara kadar her şeyi kolaylaştırır. Diğer baskı sistemleri ve teknolojilerle uyumluluk entegrasyonu ve yönetimi kolaylaştırırken, yerleşik sensörler, arıza teşhisi ve yardım kaynakları, kullanıcıların her küçük sorun için destek almak zorunda kalmamaları için sorun gidermeyi yönlendiriyor.

Son derece uyumlu, geleceğe hazır platformlar
Kullanıcıların ihtiyaç duydukları son şey, sadece birkaç yıl içinde modası geçecek yeni bir teknoloji parçasıdır. ZT600 serisinin geleceği göz önünde bulundurularak tasarlandığını; bu sayede, iletişimi, medya işlemlerini ve alandaki diğer yükseltmeleri, SOTI ve AirWatch cihaz yönetim yazılımları ile uyumluluğunu, güncellemeleri kolaylaştıran Sezgisel Link-OS uygulamalarına olanak veren uyarlanabilir bir tasarımdan Gerektiğinde yeniden yapılandırma.

ZT600 Datasheet