ZXP 3 Serisi Kart Yazıcı

Zebra'nın Profesyonel Kart Yazıcılarının Yenilikçi Özellikleri
Gelişmiş özellikler ve uyarlanabilirlik
Zebra'nın ZXP Series 3 doğrudan karta yazıcısı bir dizi özellik, olağanüstü baskı kalitesi ve düşük bir sahip olma maliyeti sunar. ZXP Serisi 3, uygulama için doğru olan kart kalınlığını seçme özelliği ile birlikte geniş bir yelpazede yüksek kapasiteli şerit seçenekleri sunar. Zebra'nın çevre dostu ortamıyla eşleştirildiğinde ZXP Serisi 3, sınıfındaki en uygun maliyetli baskı çözümüdür.

Yüksek kaliteli görüntüler yazdırmak için kullanımı kolay
ZXP Serisi 3, tek veya çift taraflı kartlarda canlı, yüksek kaliteli tam renkli ve tek renkli baskı sunar. ZXP Serisi 3'ün kullanımı, daha az plastik ve daha fazla biyolojik olarak parçalanabilen malzeme kullanılarak çevre dostu olan, sezgisel bir tasarıma, renkli temas noktalarına ve daha yüksek kapasiteli LoadN-Go ™ akıllı şeritlerin yerini çabucak değiştirerek basitleştirilmiştir. Zebra'nın ZRaster ™ ana bilgisayar tabanlı görüntü işleme teknolojisi, görüntü kalitesinden ödün vermeden yüksek hızda baskı sağlar.

Küçük ve kullanımı kolay
Yazıcının kompakt tasarımı, sıkı çalışma alanları için doğru seçim yapar. Akıllı kart ve manyetik şerit kodlama seçenekleri, ZXP Serisi 3'ün kimlik ve erişim kontrol kartları ile kişiselleştirilmiş hediye, üyelik ve sadakat kartları dahil olmak üzere çeşitli pazarların ve uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. Standart Kensington ™ kilitleme özelliği ve isteğe bağlı muhafaza kilidi, ZXP Series 3'ü güvenli kart baskı çözümleri için ideal hale getirir.

ZXP 3 Serisi Datasheet