Zebra Barkod Çözümleri

ZEBRA ÇÖZÜMLERİ

LAZER BASKI

Zebra'nın kendinden laminasyonlu LaserBand bilekliği, mevcut lazer yazıcılarını kullanarak tek bir sayfada bileklik ve etiket basabilme özelliğine sahiptir.

 

BARKOD BASKI

Barkod yazdırma, verileri bir etikete veya karta yazdırılan barkodlara kodlamak için farklı çubuk ve alan kombinasyonları kullanır.

 

KIOSK BASKI

Müşterileri kiosklardan makbuz, kupon, bilet ve diğer belgeleri basmaya teşvik edin.

 

RFID

Radyo frekansı tanımlama - veya RFID - dijital verilerin bir RFID etiketinde veya "akıllı etiketinde" kodlanmasına ve daha sonra radyo dalgaları kullanılarak bir okuyucu tarafından yakalanmasına izin veren bir otomatik tanımlama teknolojisidir.

 

KABLOSUZ BASKI

Hemen hemen her baskı uygulaması kablosuz olabilir - özellikle kablolamanın rahatsız edici veya imkansız olduğu durumlar.

 

DİREKT TERMAL VE TERMAL TRANSFER BASKI

İki termal baskı yöntemi vardır: doğrudan termal ve termal transfer. Her yöntem, işaretlenen yüzeye ısı uygulayan bir termal yazıcı kafası kullanır.

 

KART BASKI

Kart yazıcıları, isteğe bağlı olarak masaüstünüzden özelleştirilmiş, güvenli ve uygun maliyetli kartlar basmanıza olanak tanır ve kart baskı evlerine mükemmel bir alternatiftir.

 

MOBİL BASKI

Zebra'nın yenilikçi mobil baskı çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz anda, istediğiniz zaman ve istediğiniz malzemeleri basabilirsiniz, verimliliği ve doğruluğu artırın ve müşteri memnuniyetini artırın.