Zebra G Serisi GC420 Yazıcılar

Zebra'nın GC420 ™ Serisi yazıcıları, herhangi bir bütçe için profesyonel baskı sunar. Bu ekonomik, kullanımı kolay yazıcılar, çeşitli temel etiketleme uygulamaları için idealdir. Her ne kadar fiyatlandırılmış olsa da, bu yazıcılar hala güvenilirlik ve uzun ömürlülük için tasarlanmıştır. Tüm G Serisi yazıcılarda olduğu gibi, GC420, yedek parçaların azaltılması ve yazıcının duruş sürelerinin azaltılması için çift duvarlı bir yapıya ve tamamen metal baskı kafasına sahiptir.

GC420t termal transfer yazıcısı ve GC420d direkt termal yazıcı, Zebra'nın en uygun fiyatlı masaüstü yazıcılarıdır. Müşterilerinizin etiket basmaları ve iş akışını sürdürmeleri için uygun maliyetli bir yol sunar.

Zebra'nın Masaüstü Masaüstü Yazıcılarının Yenilikçi Özellikleri
Temel özellikler gerektiren fiyat bilincine sahip müşteri için
Zebra'nın rekabetçi fiyatlı GC420 masaüstü yazıcısı, Zebra kalitesini, dayanıklılığını ve güvenilir performansını birçok düşük ila orta hacimli, doğrudan termal ve termal transfer baskı uygulamalarına getirir. Bu matbaacılar, rakipsiz bir şekilde fiyatlandırılırken, çift cidarlı konstrüksiyon ve tavizsiz dayanıklılık ile kaliteli bir şekilde üretilmiştir.

Güç ve performans
GC420 yazıcının kompakt, yerden tasarruf sağlayan tasarımı, hızlı etiket verimi için güçlü bir 32-bit işlemci ve yazı tipi ve grafiklerin daha fazla depolanması için 8 MB Flash bellek içerir. GC420, standart masaüstü uygulamaları için 4.25 "e kadar olan medya genişliklerini destekler.

Kurması ve kullanması kolay
GC420, hem EPL2 hem de güçlü ZPL II programlama dillerini de içerir; bu da diğer Zebra yazıcılarla entegre edilmesini kolaylaştırır. Soyucu / dağıtıcı seçeneği, GC420 yazıcının çok yönlülüğünü, çok daha çeşitli uygulamaların gereksinimlerini karşılamak üzere genişletir.

GC420 Serisi Datasheet