Zebra GK Serisi ve GT800 Masaüstü Yazıcı

Zebra'nın Gelişmiş Masaüstü Yazıcılarının Yenilikçi Özellikleri
Güvenilir performans, operasyonel verimliliği artırır
Dünyanın en çok satan masaüstü yazıcısı olan GK420, kendini kanıtlamış bir tasarıma ve uzun süreli güvenilirliğe sahip. Hem GK420 hem de GT800 yazıcı modelleri, kaliteli metin, barkod veya grafikler üretmek için çeşitli orta hacimli ve dağıtımlı baskı uygulamaları için en iyi seçimdir.

Esneklik
GK420, hem ZPL hem de EPL programlama dilleri ile USB, Paralel ve Seri bağlantı arayüzleri ve kolay güncellemeler sunar. GT800 yazıcı, farklı şerit uzunlukları için ayarları değiştirmeye gerek kalmadan hem 300 Metre hem de 74 Metre şerit kapasitelerini destekler. GK420 Healthcare yazıcısı, steril ortamlar için özel olarak tasarlanmış sağlık hizmetleri paletinde mevcuttur.

Kullanımı kolay
GT800 ve GK420 yazıcıların sezgisel tasarımı, hızlı ve verimli entegrasyon sağlamak için üç bağlantı arabirimi ve isteğe bağlı 10/100 Ethernet, eş yerleşik EPL2 ve ZPL II programlama dilleri ve Unicode seçeneklerini bir araya getirir. GK420, yalınlık ve maliyet tasarrufu için sadece doğrudan termal modeller sunar.

Kapaklı tasarım
Kullanımı kolay kapaklı tasarım ve açılan medya sayesinde daha az başlangıç eğitimi gerektirir.

Çift duvarlı gövde tasarımı
Güçlendirilmiş, çift duvarlı gövde tasarımı ve tamamen metal baskı kafası yapısı ile sınıfının en iyi güvenilirliğini ve üretkenliğini sağlayın - ve arıza sürelerini ve bakım maliyetlerini azaltın.

ENERGY STAR ™ değerlendirmesi
ENERGY STAR ™ yeterliliği ile toplam sahip olma maliyetini azaltın.

GK420 ve GT800 Datasheet

GT800 Datasheet