Fide RFID Otomasyonu Nedir ve İşletmenizi Nasıl İnovatif Hale Getirir?


Şub 28

Fide Otomasyonu, RFID envanter yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Amaçları, marketler, restoranlar ve perakende zincirleri gibi kuruluşların envanterlerini daha verimli yönetmelerine yardımcı olmaktır. Fide, müşterilerinin tüm ürünlerini izlemesini, saymasını ve raporlamasını sağlayan bir RFID çözümü aracılığıyla envanterin yerine getirilmesini otomatik hale getirir. Bu sistemin yardımıyla rün yelpazelerini daha iyi yönetebiliyor ve pazarda rekabetçi kalabiliyorlar.

Şirketimiz birkaç yıldır FIGIT'in RFID çözümlerini kullanıyor ve sonuçlardan daha mutlu olamazdık. Bir süredir uğraştığımız envanteri izlemenin ve yönetmenin çok uygun maliyetli ve hızlı bir yolu.
<p>Ekrem Tekin</p>

RFID, tanımlama amacıyla bir nesneye veya hayvana takılan elektronik bir etiketten yaylan radyo dalgalarını bilgisayarların okuyabildiği bir yöntemdir. Fide çözümleri, tipik olarak perakendecilik uygulamalarında veya ürünlerin kullanım ömrü boyunca büyük ölçekte takip edilmesi gereken benzer senaryolarda kullanılan RFID etiketleriyle kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.

Fide'nin RFID Tedarik Yönetimi Otomasyon Çözümleri, işletmeniz için harika bir yatırım fırsatıdır. Fide RFID Tedarik Yönetimi Otomasyon Çözümleri, işletmelerin envanteri izlemelerine ve yönetmelerine, maliyetleri düşürmelerine ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı olur.

Fide RFID Deposundaki otomatik kontroller, malzeme taşıma maliyetlerini %80 oranında azaltmak için kullanıldı. Fide tabanlı bir çözüm de size şu konularda yardımcı olabilir: - İnsan hatası riskini ve güvenlik yönergelerine uyumu en aza indirin - Müşteri memnuniyetini artırarak ve satış hızını artırarak gelir üretimini en üst düzeye çıkarmak

RFID teknolojisi uzun süredir var ve günlk aktivitelerimizi yapma şeklimizi değiştirdi. RFID etiketlerinin fiyat noktası düşüyor ve teknoloji giderek daha uygun hale geliyor. Bununla birlikte, donanm ve yazılım açısından hala iyileştirme için yer var. Microsoft ve Google gibi şirketler, RFID etiketleriyle kullanmak için kendi donanım ürünlerini geliştiriyorlar. Microsoft bu teknolojiyi veri merkezlerindeki servis parçalarını izlemek için kullanırken, Google bunu kullanıcının konumunu (GPS'nin nasl çalıştığı gibi) izlemek için kullanır.