Foxit

Foxit PDF çözümleri kurumsal kullanıma hazırdır. Sistemlerinize sorunsuz bir şekilde entegre olur. Aylık abonelik veya kalıcı lisans satın alabilirsiniz. Foxit ile PDF'leri masaüst, mobil ve web üzerinden her yerden düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca Foxit PDF Editor, Kurumsal İçerik ve İş Süreçleri Yönetim programlarınız ile sorunsuz bir şekilde entegre olur ve ekibinizin maksimum üretkenlik için belgeleri paylaşmasına ve her yerde işbirliği yapmasına olanak tanır.

Foxit PDF

Foxit PDF Çözümlerine Fig-IT ile ulaşın! Fig-IT size Foxit PDF hizmetlerini hızlı müdahale, yakın lokasyon avantajlarıyla sunmaktadır.

Foxit PDF benzersiz esneklik, sorunsuz entegrasyon ve daha düşük maliyetler sunmak için çalışmaktadır.

Her işletme için güç ve esneklik çözümlerine Foxit PDF ile ulaşın. Her şirket farklı özelliklere sahiptir. Şirkete özelleşmiş çözümler gerekebilir. Bu nedenle Foxit’in kapsamlı PDF çözümleri paketi, benzersiz özellikleri olan işletmenize göre uyarlanmıştır.

Sizden Gelenler

Yorumlar
  • 13 APR 2021

    Fig-IT ile Foxit PDF ürünleriyle tanıştık. Hukuk şirketimizde işimiz tamamen kağıt iledir. Kağıt masrafları ciddi bir maliyet oluşturmaktadır. Foxit çözümler ile kağıtsız süreçleri keşfettik. Bizi tanıştırdığı için Fig-IT’e teekkürler!

  • 09 HAZ 2021

    PDF belgelerimizin düzenlenmesi, erişilebilirliği, dnüştürülmesi için ciddi bir mesai harcıyorduk. Harcanan zamanı ve belgelerin kalitesini artırmak için arayışımızda Fig-IT bizi Foxit PDF ile tanıştırdı. Profesyonel olarak Foxit’in bu kadar çözmü olduğunu bilmiyorduk. İşletmemizde artık belgeler için daha az zaman harcıyoruz.

Sizden Gelenler

Fig-IT ile Foxit PDF ürünleriyle tanıştık. Hukuk şirketimizde işimiz tamamen kağıt iledir. Kağıt masrafları ciddi bir maliyet oluşturmaktadır. Foxit çözümler ile kağtsız süreçleri keşfettik. Bizi tanıştırdığı için Fig-ITe teşekkürler!

 

 

 

13 APR 2021

PDF belgelerimizin düzenlenmesi, erişilebilirliği, dönüştürülmesi için ciddi bir mesai harcıyorduk. Harcanan zamanı ve belgelerin kalitesini artırmak için arayışımızda Fig-IT bizi Foxit PDF ile tanıştırdı. Profesyonel olarak Foxit’in bu kadar çözümü olduğunu bilmiyorduk. İşletmemizde artık belgeler için daha az zaman harcıyoruz.

09 HAZ 2021

Sizi arayalım
  Mailiniz Gönderildi...   Bilgileri Eksik Girdiniz!