GlassHouse

Dijital Dönüşümünüzü GlassHouse Bulut çözümlerimiz ile hızlandırın. GlassHouse çözümlerine Fig IT farkıyla erişin. GlassHouse Bulut hizmetleri ve veri merkezi hizmetleri olmak üzere iki ana çözüm bulunmaktadır.

GlassHouse

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz bulut çözümlerine, GlassHouse'un deneyimli kadrosu ve güvenli altyapısı ile ulaşın. Tüm BT izleme ve Yönetim Operasyonlarınızı GlassHouseun 7/24 hizmet veren operasyon ekibi ile yönetiyoruz.

Verilerinizi, Türkiye’nin öncü ve en büyük veri yedekleme ve iş sürekliliği çözüm sağlayıcısı olan GlassHouse’a emanet edin.

Verilerinizi, Türkiye’nin öncü ve en büyük veri yedekleme ve iş sürekliliği çözüm sağlayıcsı olan GlassHouse’a emanet edin. Siz güvenle verilerinizi koruyun, saklayn ve yönetin diye kurulan veri merkezi, ihtiyaç duyulan en yeni teknolojik altyapılarla donatılmıştır. GlassHouse Cloud Anadolu Veri Merkezi 3 ana bölümden oluşmaktadır. LEED PLATINUM seviyesinde standartlarda tasarlanan, çevre dostu bu proje doğal afetlere dayanıklı yapısıyla, en üst düzeyde teknik, çevresel ve fiziksel güvenlik önlemleri ile alanında Türkiyenin tek örneği ve dijital kalesidir.

Sizden Gelenler

GlassHouse çözümlerini Fig IT aracılığıyla şirketimizde kullanıyoruz. 7/24 destek sağlamaları ve her sıkıntımızda hemen yanımızda olmaları ile sisteme entegrasyonumuz kolaylaştı.

3 NOV 2021

Fig Bilgi İşlem GlassHouse çözümlerinden bahsetti. Şirketimize nasıl katkı sağlayacağını anlattı. Biz de verilerimizi GlassHouse bünyesinde saklıyoruz.

 

12 DEC 2021

Sizi arayalım
  Mailiniz Gönderildi...   Bilgileri Eksik Girdiniz!