Türkkep

TÜRKKEP Çözümlerine Fig-IT ile ulaşın! Fig-IT size Türkkep hizmetlerini hızlı müdahale, yakın lokasyon avantajlarıyla sunmaktadır. İş akışlarınızın yönetimini KEP Assist ile, resmi işleminizi KEP ile, personel işlemlerinizi KEP İK ile, belge imzalama işlerinizi TÜRKKEP İmza ile, mutabakat işlerinizi KEP Mutabakat ile, fatura işlerinizi e-Fatura ile, belgeleri saklamayı e-Saklama ile kolaylaştırın ve dijitalleştirin.

Türkkep

2008’de TÜRKKEP kurulmuş ve 2013’ten beri edindiği deneyim ile KEP, e-Tebligat, e-İmza, e-Saklama, e-Fatura ve e-Defter hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerle işletmelerin dijitalleşme sürecinde etkin rol oynuyor.

Fig-IT ile tüm Türkkep çözümlerini işletmenize özel halde uygulayın.

KEP Assist ise gelen KEP iletilerini muhaberat birimi mantığı ile işlem yetkilisi olmayan çalışanlara ek iş yükü oluşturmadan yönlendirmenizi mümkün kılar. şlem yetkilisi olmayan çalışanlar gönderilecek KEP iletilerini kolaylıkla oluşturabilir. İlem yetkililerinin iş yükü ise gönderilen KEP iletilerinin imzalanması çerçevesinde sürdürülebilir. KEP Assist pratik, hızl ve çevre dostu bir sistemdir.

Referanslar

Sizden Gelenler

Fig-IT tarafından sunulan Türkkep uygulamalarını satın aldk. Uygulamada yaşadığımız sorunlarda hızlı müdahale ederek sorunların kısa sürede çözülmesini sağladılar. Bizim için hızlı müdahale büyük bir avantajdı. Teşekkürler Fig-IT!

15 NOV 2021

Türkkep paketlerinden satın aldık. Fakat çalışanlarımız uyum sağlamakta zorland. Fig-IT çok yardımcı oldu. Lokasyonlarının yakın olması avantajımız oldu. İşlerinde baarılı bir firma Fig-IT.

 

20 DEC 2021

Sizi arayalım
  Mailiniz Gönderildi...   Bilgileri Eksik Girdiniz!